Олійки завжди були одним з моїх найулюбленіших засобів догляду: кілька років тому я почала додавати їх різні поєднання до шампуню, масок для волосся та гелю для душу – і проблеми посічених кінчиків, сухих ліктів та всілякого неприємного лущення втекли від мене надовго. З того часу мою ванну заполонили усілякі баночки, які кожного дня перетворювали маленьку кімнатку на ароматичний дзен А потім я переїхала і вкрай розлінилась.

Олійок у колекції є цілих шість видів – усі вони різняться складниками, запахом та зовсім трішки забарвленістю.

Найпершою (і однією з моїх найулюбленіших) є олійка Glow – її делікатний жасминовий запах дуже приємно вловлювати впродовж дня (я – жасминовий маніяк, за літо зуміла на себе випшикати півбанки дуже квіткових парфумів Oleneвід Diptique).

Склад олійки – чудовий: цінні масла та зовсім трохи делікатних квіткових екстрактів. Вбирається вона дуже швидко та не залишає по собі липкої плівки.

Наступна олійка – Nude.

 

Хоч її назва звучить дуже загадково, насправді у баночці заховались лише прекрасні базові масла без відчутних ароматичних акцентів.Олійка ідеальна для тих, хто не любить ловити на собі нотки ефірних олій або є чутливим до них. Залюбки користувалась нею, коли була дуже втомлена, але хотіла себе потішити :)

Чи не найцікавіша олійка серії – Dream.

 

Для мене вона пахне чимось східно-хвойним, загадковим і свіжим водночас.Як і попередні олійки, Dream швидко вбирається (після душу моя шкіра “з’їдає” олійку за лічені хвилини). Основою є масла абрикосу та сливи – доволі незвичне поєднання, але мені подобається.

Дуже свіжа і настроєва олійка – Splash.

 

Її запах – це яскравий цитрусовий вибух, який локоче ніс та приємно будить мене вранці.Мабуть, найбільш літній запах з усіх – він нагадує про апельсинки, лайми і .. мохіто :P У складі все ті ж чудові зволожуючі компоненти, які так любить шкіра восени.

І нарешті остання і моя улюблена олійка колекції – Delicate.

Коли я вперше намастилась перед сном, надзвичайного захоплення запахом вона не викликала: ледь відчутний аромат не здавався особливим. Зате вранці мене збудив дуже ніжний і справді делікатний запах – і лише через кілька годин я зрозуміла, що то була олійка!

Персик + авокадо + абрикос + пшеничні зародки = гладесенька зволожена шкіра. Не в салаті тільки, а в олійці для тіла.

До речі, такий набір дуже зручно брати з собою у подорожі: усі баночки щільно закриваються і не течуть.

 

* косметика була надана для огляду автору блога blyskitka.com

** повний огляд можна прочитати в блозі - НОВІ ОЛІЙКИ ДЛЯ ТІЛА ВІД MIXTURA

***набір міні-масел можна придбати по посиланню, масла в повному розмірі можна придбати в категорії "Для тіла"